Kierowca wózka widłowego przedniego - Heftruck

Oferujemy pracę w zakładzie zajmującym się przetwórstwem mięsnym. Praca głównie przy przetwarzaniu półtuszy wieprzowych na produkty i półprodukty, z których producenci krajowi i zagraniczni wytwarzają wędliny, kiełbasy, przekąski mięsne, suszone szynki itp.

Zakres obowiązków operatów wózków widłowych :

-Wykonywanie transportu wewnątrzzakładowego wózkiem jezdniowym

-Wykonywanie czynności pomocniczych, obsługowych i konserwacyjnych wózka jezdniowego

Requirements

  • Poszukujemy zmotywowanych kandydatów, którzy chcą pracować w Holandii długi okres czasu.
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy jako operator wózka widłowego
  • Znajomość języka obcego nie jest wymagana, ale zawsze mile widziana.
  • Prawo jazdy będzie atutem.

Company profile

Zakłady mięsne w Boxtel  to część sieci zakładów VION Food Nederland B.V. Prawie 50% wszystkich hodowców trzody chlewnej w Holandii to dostawcy naszego klienta.

Benefits

  • Stabilne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • Pracę z możliwością nadgodzin
  • Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie
  • Dojazdy do pracy rowerem lub samochodem służbowym
  • Pracę na dłuższy okres czasu
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • Za nadgodziny i pracę w weekend obowiązują dodatki do podstawowych stawek.